RSS
 

„Wiem jak karmić” – akcja Whiskas.

14 gru
Pedigree
whiskas
Misją programu „Wiem jak karmić” jest edukowanie właścicieli psów i kotów w Polsce na temat tego jak je właściwie i odpowiedzialnie karmić.

Marki PEDIGREE® oraz WHISKAS® uzyskały certyfikaty Fediaf.  To produkty, które zapewniają psom i kotom optymalne wartości odżywcze i są bezpieczne, bo ich składniki zostały dokładnie przebadane.Dlatego też zainicjowały pierwszy edukacyjny, ogólnopolski program Wiem Jak Karmić. Jego celem jest pokazanie polskim właścicielom czworonogów, jak prawidłowo karmić zwierzę, aby było zdrowe i szczęśliwe.

Więcej informacji odnośnie żywienia kota w każdym wieku  znajdziecie na stronie
https://wiemjakkarmic.pl

Ja i moja Poziomka zostaliśmy ambasadorami tej akcji, dzięki czemu mój kot  mama  możliwość przetestowania smakowitej i pełnowartościowej karmy dla kociaków do 12 miesiąca życia. Jak smakowało i co dokładnie zawierała paczka napisze w kolejnym wpisie a tym czasem kilka zdjęć z otwarcia przesyłki.

 

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Monika

  3 stycznia 2016 o 22:54

  Otrzymałam paczkę dla mojego kota Figaro.Jest bardzo szczęśliwy ,gdy otwieram saszetki z karmą whiskas to już wie co będzie jadł.Ma lśniąca sierść ,zdrowe zęby i bardzo zadowolony,widać , że bardzo mu smakuje bo zjada wszystko co otrzyma.Jestem zadowolona i na pewno będę kupować karmę tylko whiskas, bo wcześnie używając innej nie było takich efektów.W 100% polecam karmę whiskas.

   
 2. ~todoarmo.blogspot.com

  29 marca 2016 o 09:10

  Whiskas więcej pasztecików nigdy do tych czas mój kot nie miał okazji próbować, teraz dzięki akcji wiem jak karmić dostaliśmy między innymi właśnie tą karmę mój kot polubił ją od pierwszego powąchania. Karma stworzona z myślą o tym by kot był zdrowy i szczęśliwy i tak też jest po podawaniu tej karmy. Mój kot nie jest już ospały karmę je z dużą radością a dotychczas był niejadkiem. Polecam.

   
 3. ~Aleksandra

  7 kwietnia 2016 o 14:52

  Witam, właśnie otrzymałam paczkę Whiskas dla mojego kotka. W paczce znajdowała się karma sucha 400g, 4 saszetki i kotek do telefonu. Kotek ucieszył się na widok karmy skosztował i zjadł z apetytem. Bardzo mu smakowała karma z większą ilością pasztecików, mięsko także zjedzone z apetytem. Jestem zadowolona z karmy dobrze dobrany skład. Kot po zjedzeniu karmy nie był ospały za to miał dużo wigoru do zabawy.

   
  • Facebook