RSS
 

Ambasada Trendów – produkty Gerber DoReMi

02 mar

Nie tylko mama testuje kosmetyki, dla synka też coś się znalazło. Tym razem przesyłka z Ambasady Trendów a w niej zestaw produktów Gerber DoReMi – obiadki i deserki dla dzieci w wieku 1-3 lata.

Opinia o produkcie za kilka dni a tymczasem przedstawiam zawartość paczki:

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Jakub

  3 marca 2015 o 12:25

  Jak ładnie Cię jako osobę testującą nazwali – liderka opinii ;) Moje dziecię uwielbia z tych słoiczków spagetti po bolońsku. Tego dania to nawet cały słoiczek pochłonie. Do reszty podchodzi z mniejszym przekonaniem :) Słoiczków do testów dostałaś sporo, czekamy zatem na Twoją (i synka – oczywiście) recenzję :)

   
  • ~Michał

   3 marca 2015 o 17:37

   W Ambasadzie Trendów każdy może być liderem opinii. :) Ja również kilka razy brałem udział w testowaniu u byłem liderem opinii. To fajne, że można dostawac produkty, sprawdzać ich jakoś i dzielić sie spostrzeżeniami z innymi. W kwestii produktów dla dzieci uważam, że to wyjątkowo ważne, bo mali konsumenci to bardzo wymagający konsumenci :)

    
 2. ~Paweł

  16 marca 2015 o 14:28

  Spoko jest firma Gerber pamiętam jak jeszcze ja jadłem te produkty i naprawdę są dobre. Nie mogli mnie rodzice kiedyś oduczyć, żeby tego nie jeść, ponieważ jestem już dorosły. Tak mi posmakowały, dlatego zapamiętam tą firmę chyba na dobre.

   
  • Facebook