RSS
 

Blogosfera Canpol babies – testowanie butelek EasyStart

07 lis

Jakiś czas temu informowałam Was o akcji ” Ty też możesz testować – ruszyła Blogosfera Canpol babies”, ( więcej szczegółów można poznać tu:
http://testuje-pisze-co-mysle-nie-oszukuje.blogujaca.pl/2014/09/02/ty-tez-mozesz-testowac-ruszyla-blogosfera-canpol-babies/
). 

W ramach tej akcji dostałam do przetestowania butelki EasyStart  seria „Owoce” o trzech różnych pojemnościach. 

Butelki EasyStart ( jak zapewnia producent )  wykonane są z najwyższej jakości polipropylenu, dzięki czemu są trwałe i bezpieczne  – spełniają najwyższe normy jakości. Wyposażone są w nowy zawór antykolkowy, który możliwia bezproblemowe odpowietrzanie smoczka, zmniejszając ryzyko wystąpienia kolki.  Kształt smoczka zbliżony jest do piersi mamy, przez co ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.  Szeroki otwór i trwała, precyzyjna skala pozwalają na łatwe przygotowanie mleka. A nowa, najwyższa jakość surowca (PP) zapewnia przejrzystość, trwałość i bezpieczeństwo (BPA 0%) butelki. Dodatkowo butelki są t kompatybilne  z laktatorem ręcznym i manulanym EasyStart. Możliwość bezpośredniego odciągania pokarmu do butelki ułatwia bezpieczne karmienie dziecka, świeżo odciągniętym mlekiem mamy.”

A jak jest naprawdę ?

Opakowanie produktu jest bardzo czytelne, zawiera dużo szczegółowych informacji, dzięki czemu kupujący już w sklepie -  na etapie wyboru ma wszystkie ważne informacje o kształcie smoczka, o systemie antykolkowym, kształcie butelki,  że butelka pasuje do laktatora tej samej firmy oraz jakie są  rodzaje smoczków pasujących do danej butelki.  Takie informacje na opakowaniu są bardzo ważne, bo nie kupujemy produktu w ciemno.  Nie musimy potem szukać na stronie producenta szczegółowych informacji o produkcje i zastanawiać się jaki smoczek być może będzie pasował. To wszystko już wiemy w momencie zakupu butelki.

     

  

Butelki z motywem „owoce” są  kolorowe, ładne kolorystycznie. Podziałka na butelce jest wyraźna i co najważniejsze nie ściera się, mimo wielokrotnego mycia. Butelki są lekkie,  poręczne, nie wyślizgują się z rąk. Kształt jest fajnie wycięty,  by mogły butelkę obejmować małe rączki dziecka. Butelki mają szeroki otwór, ułatwia to precyzyjne wsypywanie mleka a dookoła nic się nie rozsypuje. Butelki bardzo łatwo się myje ( dzięki szerokiemu otworowi), szybko można „rozebrać” je na części pierwsze, nie posiadają trudno dostępnych miejsc.

 

Smoczki są miękkie i zbliżone kształtem do piersi matki.  System antykolkowy działa - wystarczy, ze dziecko na chwile przestaje pić a smoczek odpowietrza się, dzięki czemu  nie ma trudności z ssaniem/ piciem. Wszystkie smoczki posiadają oznaczenie rozmiaru „dziurki” wygodne w utrzymaniu higieny.

Dominik od razu polubił nowe butelki EasyStart, bez problemu pożegnaliśmy te stare, innej firmy.  Używamy tych butelek i w domu i w podróży. Sprawdzają się znakomicie. Nic się nie  wylewa, nie przecieka. Butelka jest szczelna. A wysoka zatyczka do butelki nie zniekształca smoczka.

Podsumowując jestem bardzo zadowolona z butelek EasyStart od Canpol ( testowałam także inne butelki tej firmy i te zdecydowanie są  najlepsze ).

Butelki EasyStart seria „Owoce”  można kupić niemal w każdym sklepie z produktami dla dzieci. Koszt takiej butelki to  12 – 13 zł/ szt.,   a zapasowe smoczki 5- 6 zł/ szt.

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~krzysztof

  16 listopada 2014 o 21:54

  Ciekawe jest to, że mały od razu przestawił się na nową butelkę, jak sobie przypomnę ile to razy musiałem namawiać córkę do przesiadki na nowy sprzęt, tyle płaczu było, że pomyślałem sobie, że nie warto. Jak widać dzieci potrafią zaskakiwać, każde jest inne dlatego są takie wyjątkowe :)

  Pozdrawiam serdecznie

   
 2. ~dorotka00000025

  17 listopada 2014 o 09:41

  Nie tak od razu bo buytelki testujemy już miesiąć, ale po kilku próbach z nowa butelka mogliśmy wyrzucić te poprzednie

   
 3. ~Ania

  1 grudnia 2014 o 11:41

  a spadajacy kamien z serca nie urwie.. http://www.almoc.pl/img.php?id=2519

   
  • Facebook