RSS
 

Testujemy zabawki dla dzieci: Magiczne Mozaiki

03 lip

 

Jak pisze producent  „Magiczne Mozaiki” to kreatywna zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Zestaw zawiera  planszę  z dużą ilością otworów, w których należy umieścić różnej wielkości kolorowe elementy, by stworzyć rozmaite wzory i obrazy. Ilość kombinacji jest nie ograniczona, a po wykonaniu ilustracji wystarczy wyjąć elementy i można zaczynać od nowa .Do zestawu dołączony jest album zawierający ponad 100 inspiracji oraz  200 kołeczków o śr. 23 mm-140 szt, 30mm- 60 szt.

Pinezki bardzo łatwo się wkłada i wyjmuje, a po włożeniu w dziurki nie wypadają, gdy dziecko trąci tablice ręką. Są one w dwóch rozmiarach i kilku kolorach.

Zabawka  przeznaczona jest dla dzieci od lat 4.   Jest fajną alternatywą dla kartki papieru i kredek. Daje możliwość wykazania się wyobraźnią a także uczy cierpliwości i dokładności w tworzeniu identycznego obrazka jak w albumie lub ułożenia  czegoś swojego, niepowtarzalnego. Tworzenie obrazków sprawia dziecku frajdę ( i dorosłemu też ), zwłaszcza, gdy samo nie potrafi jeszcze narysować np. sowy czy statku a udaje  się skopiować  obrazek z książeczki.

Magiczne mozaiki to zestawy duże i małe zaczynające się od 80 elementów dla najmłodszych dzieci aż do walizki z 900 elementami.

Cena: koszt zależny od wybranego zestawu – 200 elementów 14,99 zł

 
Komentarze (2)

Napisane przez w kategorii Alexander, gry, testujemy zabawki

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Kaśka Ka

  5 lipca 2014 o 07:00

  Miałam taką jak byłam dzieckiem :) Przydała by sie teraz dla synka :)

   
 2. ~Ola

  7 lipca 2014 o 13:11

  Zabawka z przedszkola z dawnych lat – fajnie, ze nadal jest w sprzedazy

   
  • Facebook