RSS
 

By dziecko nie nudziło sie w podróży, u lekarza czy podczas wizyty u znajomych – darmowe gry edukacyjne

19 mar

Ostatnio było o grach komputerowych a dziś będzie także o grach edukacyjnych ale w tradycyjnej formie. A konkretnie o nowych zestawach CzuCzu, które można dostać zupełnie za darmo wymieniając 8 opakowań Misiów Lubisiów. Szczegóły akcji znajdziecie tutaj: 
http://www.lubisie.pl/promocja/
.
  Wpis ten nie ma na celu propagowania jedzenia słodyczy ale popiera akcję, by za konkretny zakup był dodawany gratis w postaci przydatnego zestawu edukacyjnego a nie jak to nie raz bywa bzdurnej błyskotki, która dziecku nie jest do niczego potrzebna i szybko ląduje w koszu.  Co najważniejsze wymiana opakowań za zestaw edukacyjny nie wymaga ogromnych nakładów finansowych. Jest to zaledwie kilka złotych, a spotykałam się z promocjami, które miały na celu zakup produktu za kilkadziesiąt złotych by dostać gratis warty śmieszne pieniądze.

W promocji Petitki Lubisie  aktualnie można odebrać zestawy edukacyjne CzuCzu, które mają za zadanie pomagać dziecku poznawać świat. Rozwijają umiejętności kojarzenia, logicznego myślenia, ćwiczą spostrzegawczość i stymulują wyobraźnie. Zestawy polecane są dla dzieci od lat trzech. Do wyboru mamy trzy opcje: zestaw odkrywcy, podróżnika i bystrzaka. Każdy zestaw zawiera trzy książeczki z przeróżnymi zadaniami, malowankami i ciekawostkami ze świata zwierząt, przyrody a także historycznych. Dziecko nie tylko ćwiczy umysł ale zdobywa też cenna wiedzę, która zaprocentuje w przyszłości.  Książeczki są poręczne i nie zajmują dużo miejsca – zmieszczą się i w torebce i plecaczku.  Zabawa z tymi zestawami może odbywać się w każdym miejscu: i podczas podróży samochodem, pociągiem i na spacerze w parku i w poczekalni u lekarza. Dzięki takim zestawom dziecko nie nudzi się, nie marudzi i jest zajęte tym co je interesuje.

Taka wymiana opakowań Misiów Lubisiów odbywa się dwa razy w roku – przeważnie na różnego rodzaju zestawy Czuczu ( ponizej jeden z tamtego roku ) a także na puzzle 3 D.

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Mika

  19 marca 2014 o 13:20

  fajna sprawa :) moi jednak bardziej są skupieni na tym, co się za szybą dzieje :)

   
 2. ~lena

  19 marca 2014 o 17:16

  o fajny pomysl – przyda nam sie w poczekalni do dentysty, ksiazeczka Szymonka zajmie i nie bedzie marudzil

   
 3. bezimienna A.

  14 kwietnia 2014 o 15:00

  Ciekawy blog, na pewno będę zaglądać częściej. :)
  Zapraszam na mój, http://bezimienna-a.blog.onet.pl/, miłego dnia.

   
  • Facebook