RSS
 

Acidolac Junior i Ambasada Trendów

31 gru

Przed świętami dostałam przesyłkę niespodziankę od Ambasady Trendów – więcej o tym projekcie znajdziecie tutaj:  http://www.ambasadatrendow.pl/.

W paczce znajdował się suplement diety Acidolac Junior – misio – tabletki o smaku białej czekolady, 15 próbek dla znajomych oraz miły gadżet dla dziecka  – książeczka z misiowymi opowieściami.

 

Tabletki te są wskazane jako uzupełnienie diety dzieci w wieku powyżej 3 lat oraz osób dorosłych w składniki korzystnie wpływające na stan flory bakteryjnej i pracę przewodu pokarmowego. Zawierają cenne Liofilizowane szczepy bakterii Lactobacillus acidophilus, liofilizowane szczepy bakterii Bifidobacterium bifidum oraz prebiotyk – fruktooligosacharydy (FOS). Połączenie probiotyków z prebiotykiem wydłuża czas życia bakterii probiotycznych i ułatwia kolonizację jelita. Probiotyki wchodzące w skład preparatu Acidolac® junior pomagają w utrzymaniu prawidłowego składu flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, która stanowi naturalną barierę, chroniącą przed rozwojem niekorzystnej mikroflory. Preparat może być stosowany w stanach wskazujących na zaburzenia mikroflory spowodowane np. stosowania antybiotyków, biegunkami czy wymiotami  lub zmianą diety związana ze zmianą strefy klimatycznej.

Cena od 12,00 do 16,00 za opakowanie zawierające 20 szt.

Pomysł producenta fajny by podać suplement diety w takiej formie. Moja córka brała ostatnio probiotyk w postaci płynu, który był gorzki i musiałam długo namawiać by go połknęła. Misie chciała zjeść bez namawiania. Podając dzieciom Acidolac Junior pamiętajmy, że nie są to cukierki, więc nie można ich jeść dowolną ilość i zadbajmy o to by nie znalazły się one w zasięgu ręki dziecka.

 
 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~ania

  3 stycznia 2014 o 22:52

  Fakt na misie nie trzeba namawiac i wreszcie lakocie, ktore pomagaja a nie szkodza

   
 2. ~iwa

  3 lutego 2014 o 09:55

  my dajemy tylko misie – pomagaja odbudowac flore bakteryjna no i wazne ze smakuja

   
  • Facebook