RSS
 

TUBAN – Świat baniek mydlanych by poczuć się jak w bajce…

06 cze

Kilkanaście dni temu firma Tuban szukała blogerów ( https://www.facebook.com/pages/Tuban-ba%C5%84ki-mydlane-fan-page/190098244363145), którzy przetestują zestawy do robienia baniek.

Moja przesyłka dziś właśnie dotarła.

Zestaw do dużych baniek mydlanych,  który zawiera: 250ml płynu TUBAN, 3 różne obręcze do puszczania baniek oraz podstawkę  do puszczania baniek.

Niespodzianka tak bardzo ucieszyła moją Alicję – fankę baniek w każdej postaci, że zestaw niemal od razu został przetestowany.

Ale zacznijmy od początku…

„Firma TUBAN to pierwsza i jedyna tego typu firma w Polsce i Europie produkująca płyn do wielkich baniek mydlanych. Płyn ten wyróżnia się na tle innych niezwykłą jakością, a przeprowadzone badania świadczą o jego całkowitym bezpieczeństwie. Został wyprodukowany zgodnie z normą PN EN71 (tzn. normą dotyczącą bezpieczeństwa zabawek). Posiada  także znak CE. Na stronie
http://www.tuban.pl/
znaleść można przeróżne zestawy, zabawki  i gadżety  pozwalające na stworzenie niezapomnianych baniek mydlanych nie tylko samodzielnie w domu jako ale także  na rodzinnych piknikach, spotkaniach z przyjaciółmi, imprezach tematycznych.”

A teraz kilka zdjęć samego zestawu:

  

Zestaw jest ładnie zapakowany, nadaje się jako prezent. Przyciąga kolorami uwagę dziecka.  W  środku mamy podstawkę, na którą wylewamy płyn oraz trzy rodzaje obręczy do puszczania baniek.  Opakowanie  zawiera także bardzo  istotne informacje, min. ostrzeżenia, uwagi, porady i  instrukcję obsługi.

Nasz zestaw zawierał płyn o pojemności 250 ml, ale w ofercie widziałam także większe opakowania.  Butelka nie wyślizguje się z ręki a sam płyn bez problemu można wylać na podstawkę.

A o to zdjęcia z naszej  bańkowej zabawy.

 

 

Radość  podczas testów była przeogromna, zarówno dla mnie jak i dla Ali, a zabawa z tak dużymi bańkami w ogóle nie ma porównania do tych maleńkich banieczek robionych z płynu dostępnego w każdym sklepie.  Kupując płyn do baniek Tuban warto zwrócić uwagę  na fakt, że mała butelka ( 250 ml ) wystarcza  na jednorazową zabawę. Bańki są tak  duże i kolorowe, że moje dziecko ciągle krzyczało jeszcze….jeszcze  i płyn się szybko skończył. Płyn byłby bardziej wydajny ale z innym zestawem do puszczania baniek, ponieważ zestaw, który dostałyśmy wchłania dużą ilość płynu a dodatkowo puszczając bańki część płynu spływa na trawę. Mogłabym czekać aż nadmiar płynu spłynie do podstawki i wtedy robić bańki, ale moja Ala jest bardzo niecierpliwa. Seria baniek musiała być jedna po drugiej. Płyn także szybko się pieni przez co bańki wychodzą mniejsze – dlatego lepiej dolewać  świeżego płynu co jakiś czas  niż wylać cały za jednym razem.Uważam, że płyn sam w sobie jest bardzo dobry a bańki wychodzą w różnych wielkościach i kolorach tęczy.  Gdy macie w domu zestawy do robienia baniek a płyn się dawno skończył warto zamówić dużą butelkę płynu Tuban np. płyn litrowy to koszt 20 zł.  A gdybyście nie miały pomysłu na prezent, może warto zamiast kolejnej zabawki kupić jeden z zestawów – frajda dla dziecka gwarantowana. Fajne pomysły na prezenty znajdziecie np. tu http://www.tuban.pl/pol_m_Zestawy-156.html.


 
 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Lena Wikasa

  6 czerwca 2013 o 19:42

  Świetna sprawa te bańki :)

   
 2. ~Gosia

  6 czerwca 2013 o 21:15

   
 3. ~dorotka0000025

  8 czerwca 2013 o 22:00

  Dziekuje

   
 4. ~Kaska

  29 czerwca 2013 o 13:22

  swietna sprawa takie banki a Ala jaka szczesliwa, pewnie ogromna frajde miala

   
 5. ~Anna

  29 czerwca 2013 o 13:22

  Jakie kolorowe banki, sto razy fajniejsze niz z tych tanich plynow

   
 6. ~iza

  7 lipca 2013 o 11:46

  bańki fajne, cena nie fajna, bo domyslam się że jak wydam na sam zestaw 30zł + przesyłka to już jakieś 42,50 to musze jeszcze dokupywać płyn do baniek bo zapewne na samej wodzie z płynem do naczyń to nie wyjdą :( dla mnie za droga zabawka

   
 7. ~dorotka0000025

  7 lipca 2013 o 14:38

  Wystarczy sam plyn by robic duze fajne banki i zestaw, ktory juz posiadasz- by banki byly tak duze lub jeszcze wieksze ten plyn sprawdza sie w 100 %. Mam w domu inne akcesoria do baniek za kilka zlotych i tak samo uzywam ich do wspolnej zabawy.Teraz zainwestowalam w duzy plyn Tuban i robimy banki mieczem do baniek z Biedronki.

   
  • Facebook