RSS
 

DECUBAL – wielka paczka niespodzianka

06 cze

Dzięki akcji organizowanej na profilu  Decubal  (https://www.facebook.com/decubalpolska?fref=ts, http://www.decubal.pl/)  stałam się posiadaczką całej serii kosmetyków do pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry. Początkowo myślałam, ze dostanę jeden kosmetyk do przetestowania  losowo wybrany przez organizatora. Jakież było moje zdziwienie, gdy paczka zawierała 11 pełnowartościowych kosmetyków z serii Decubal Intensive – Pielęgnacja Intensywna oraz Decubal Basic – Pielęgnacja Codzienna.

A teraz kilka słów o firmie Decubal, którą niewiele z nas kojarzy na polskim rynku.

„Decubal to jedna z największych marek wśród produktów do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej w Skandynawii. Wszystkie produkty Decubal są specjalnie przeznaczone do skóry suchej i wrażliwej, co oznacza, że są wolne od substancji zapachowych, barwników i parabenów, oraz substancji mogących zakłócić równowagę hormonalną. Decubal oparty jest na prawie 40-letnim doświadczeniu i dlatego stanowi dziś jedną z najlepiej przetestowanych serii produktów do pielęgnacji skóry. Decubal polecany do codziennej pielęgnacji całego ciała i może być stosowany przez kobiety ( także w ciąży)  oraz mężczyzn.

Produkty Decubal stale są poddawane testom podrażnieniowym. Jego bezzapachowa formuła i skuteczność działania została doceniona przez profesjonalistów, dla których Decubal stał się rozwiązaniem problemu suchej skóry ich pacjentów. Dermokosmetyki Decubal dostępne są tylko w aptekach.”

Aktualnie jestem w trakcie testowania kosmetyków i myślę, że pod koniec czerwca będę już mogła coś więcej o każdym z nich napisać.

 
1 komentarz

Napisane przez w kategorii Decubal, testujemy kosmetyki

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. xkarolajnx

  11 czerwca 2013 o 12:51

  Super paczka – gratuluję ;)
  Zapraszam do siebie
  http://dreemnajs.uchwycone-chwile.pl/
  ;)

   
  • Facebook