RSS
 

Wielka paczka od Grupy BGK

21 mar

Udało mi się nawiązać współprace z firmą Grupa BGK, owocem której jest przesyłka zawierająca chrupki kukurydziane Flips w różnych smakach. Moja córka jest zachwycona. Najchętniej zjadła by wszystkie chrupki na raz ale będziemy codziennie testowały inny smak.

A teraz przedstawię Wam mojego kontrahenta:

Grupa BGK jest producentem i dystrybutorem przekąsek. Oferuje szeroką gamę produktów, przede wszystkim z niemodyfikowanej genetycznie kukurydzy, jak również z innych zbóż oraz ziemniaków.  Sztandarowa marka FLIPS jest znana od ponad dwudziestu lat w Polsce i za granicą. Ściśle przestrzegają własnych, sprawdzonych, doskonalonych od lat receptur oraz stosują tylko najlepsze surowce od sprawdzonych dostawców.

Producent ponadto zapewnia: „Wszystkie wyroby wytwarzane w naszym zakładzie są bezpieczne pod względem zdrowotnym. Zdrowie to wartość nadrzędna, najcenniejsza dla każdego człowieka. Dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do tego, z jakich składników są one wytworzone. Tylko pewni, solidni i sprawdzeni dostawcy. Tylko surowce najwyższej jakości, niemodyfikowane genetycznie, posiadające niezbędne certyfikaty i aktualne wyniki badań. Wykorzystywane dodatki nadające pożądany smak i kolor bazują na naturalnych wysokogatunkowych składnikach oraz przyprawach pozyskanych z najlepszych źródeł. Przyznane nam certyfikaty dają gwarancję, że nasze produkty są pewne, bezpieczne, sprawdzone pod kątem obowiązujących standardów.”

  

 
Komentarze (4)

Napisane przez w kategorii Flips, Grupa BGK

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Kaska

  21 marca 2013 o 14:50

  fajna paka a ten smak limonkowo smietankowy to mnie zaintrygowal

   
 2. ~Anna

  21 marca 2013 o 15:34

  kokosowego i limonkowego to i ja nigdy nie jadlam – musze poszukac w moim sklepie czy sa

   
 3. ~Ola

  21 marca 2013 o 18:47

  ale fajna paczka – zazdroszcze

   
 4. ~Alicja

  23 kwietnia 2013 o 14:46

  Ale super paczka :)

   
  • Facebook