RSS
 

GRAND VITAL – karma dla szczeniąt i psów średniej wielkości

18 lut

 

Mój Leo szczęśliwy – doczekał się pysznych smakołyków, które zjadł  ze smakiem, delektując się każdym chrupkiem.  Ważniejsze od tego czy smakuje jest to co właściwie zjadł mój pies.

Próbkę karmy i materiały informacyjne dostałam dzięki akcji na facebooku na profilu Grand Vital https://www.facebook.com/pages/Grand-Vital-Polska/295453780558384?ref=ts&fref=ts.

Karma Grand Vital to holenderska propozycja menu dla naszych pupili. Według ulotki karma ta będzie smakowała wszystkim psom, gdyż w składzie zawiera wątróbkę z kurczaka.  Ponadto zawiera 80 % mięsa i 20 % białka pochodzenia roślinnego, więc jest to produkt pełnowartościowy. Karma jest hipoalergiczna – nie zawiera soi, pszenicy. Głównym składnikiem karmy jest hydrolizowane ( proces, dzięki któremu cząsteczki białka ulegają rozbiciu i przez to są łatwe do przyswojenia przez organizm) mięso i wątróbki kurczaka. W swym składzie karma zwiera  selen i cynk, co sprawia, ze sierść psa stanie się  silna i błyszcząca,  jod, który wzmacnia odporność, wapń, fosfor, wiataminy A, D3 i E. Karma nie zawiera konserwantów BHA.

Czytając skład karmy nie mamy wątpliwości, że jest to  dobry ( a być może bardzo dobry )  wybór gdy dbamy o zdrowie swojego pupila.  Niestety po jednej próbce karmy nie potrafię stwierdzić  czy ma  dobry wpływ na zdrowie mojego psa oraz jak bardzo jest wydajna.

Grand Vital to karma w 7 smakach.

Koszt karmy Junior 1,5 kg to kwota ok 44 zł.   Oczywiście kupując wieksze opakowania zyskujemy – 7, 5 kg to koszt ok. 160 zł.

Ceny różnią się w zależności od rodzaju karmy.

Myślę, że warto zastanowić się nad propozycją  jaką jest karma Grand Vital.  Bo wyżywienie psa lepszą karmą, może okazać się bardziej wydajne a co za tym idzie koszty nie bedą wzrastać.

 
1 komentarz

Napisane przez w kategorii GRAND VITAL, karma dla psa

 

Dodaj komentarz

 

 
  1. ~Tomek

    3 czerwca 2014 o 11:03

    Polecam nową suchą karmę For Friends dla psów – bez mączki zwierzęcej, zbóż, kukurydzy, ryżu, soi, glutenu, konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. Szczegóły na http://www.for-friends.pl

     
   • Facebook