RSS
 

Marsyl – by wypieki się udały.

12 lut

W poprzednim tygodniu otrzymałam przesyłkę  od firmy Marsyl.

Firma Marsyl to producent przypraw, bakalii i herbat. Posiada  w swojej ofercie kilkadziesiąt rodzajów przypraw, mieszanek przyprawowych, ziół, bakalii, dodatków do ciast. W  ofercie znaleść można także  gamę najpopularniejszych herbat, a także susze i produkty rolne.  Gwarancją wysokiej jakości tych produktów jest otrzymana nagroda „Jakość Roku 2009″.

Dotychczas przetestowałam przyprawę do piernika, cukier waniliowy, proszek do pieczenia i śmietan – żel.

Do pieczenia tego ciasta użyłam proszku do pieczenia oraz przyprawy do piernika Marsyl. Jak widać na zdjęciu proszek do pieczenia idealnie spulchnił ciasto. Piernik wyszedł wysoki i podczas pieczenia nie opadł. Przyprawa do piernika sprawiła, ze ciasto stało się aromatyczne, nabrało ładnego koloru.  Po upieczeniu nadal było czuć aromat przypraw korzennych jak cynamon, goździki, czy gałka muszkatołowa.

Gofry na proszku do pieczenia Marsyl również się udały. Były chrupkie i grube. Ładnie wyrosły i nie oklapły po wyjęciu z gofrownicy. Do ciasta na gofry dodałam cukru waniliowego Marsyl.  Kuchnia pachniała waniliowo. Do dekoracji tego przysmaku  użyłam bitej śmietany i śmietan – żelu i cukry waniliowego. Śmietana nie rozwadniała się  i pozostała we właściwej konsystencji poza lodówką  przez kilka godzin. Czuć było w smaku lekki posmak wanilii.

 
Komentarze (2)

Napisane przez w kategorii MARSYL, produkty spozywcze

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Anna

  16 lutego 2013 o 13:53

  mhmm pysznie to wszystko wyglada

   
 2. ~nX

  8 lutego 2016 o 21:22

  Cukier waniliNowy, nie waniliowy.

   
  • Facebook